• İstasyon Mah. Esat Bey Cad. 1426 Sok. No : 33 Darıca / KOCAELİ
  • Ahmet GENÇ : +90 532 461 27 62 - - - - Mehmet YILDIRIM : +90 532 621 12 45

Makaleler

mobilya-kapı-darıca

Mobilya Kapı

Mobilya Kapı Darıca

Moda dünyasının en ilgi çeken modellerine sahip olmanın kolaylıklarını yaşamak, dekorasyon seçeneklerinde yenilikleri incelemek ve daha fazlasını bulmak için mobilya kapı darıca da tek destek mobilya inşaat sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya kapı darıca  Bulunduğumuz tüm kapalı mekanlar da karşımıza çıkabilecek ahşap kapı modelleri, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.Mobilya kapı darıca Ahşap pencerelere oranla sadece estetik açıdan değil, kullanım kolaylıkları açısından da tercih oranı yüksektir. Buna göre özellikle evlerimizin iç kapılarının ahşap malzemeden olduğunu görmekteyiz. Temel olarak baktığımızda ahşap kapı, mobilya kapı, masif kapı olarak

gebze-panel-kapı-1

Panel Kapı

Kapılarımız Panel Kapı Gebze Kategorisinde 1. sınıf niteliktedir.

Kansorejen madde ve solvent içermeyen,

Antibakteriyel,antimikrobik,

200 derece ısıya dayanıklı,

Sudan ve nemden etkilenmeyen Panel Kapı Gebze,

Renk değiştirmeyen solmayan,

Her türlü deterjanla rahatlıkla temizlenebilen ürünlerdir.

Pvc kaplamalı kapılar,amerikan kapılar,çelik kapılar,ahşap kapılar,pvc,kapı,modeller,2015 model panel kapılar.

Panel Kapı Gebze  Klasikten moderne zengin kapı paneli modelleri ile yaşadığınız mekanlarda farklılık yaratır.

Estetik çizgisiyle mekanlara hayat verici sağlayan Panel Kapı Gebze zengin renk ve desen seçenekleriyle hayallerinize açılıyor.

Eviniz eski kapılarını şık ve modern görünümlü hafif ve dayanıklı amerikan panel kapılar ile değişelim.

Birinci  kalite Ağaç ve  malzeme kullanılarak duvar kasa ölçülerine   özel imalat amerikan panel kapılar.

Bütçenize uygun estetik

osmangazi-insaat-projesi

Osmangazi Projesi

Yer : Kocaeli – TÜRKİYE
İşveren : Darıca Belediyesi
Yapının Türü : Apartman
Projenin Tam Adı : Desdek Mobilya İnşaat – Osmangazi Bina Projesi
Kapasite : 4 Daire
Verilen Hizmet : Tasarım, mühendislik, satın alma ve anahtar teslimi inşaat işi ile bina-arazi bakım onarım hizmetleri ve destek hizmetleri.

 

nene-hatun-projesi

Nene Hatun Projesi

Yer : Kocaeli – TÜRKİYE
İşveren : Darıca Belediyesi
Yapının Türü : Nene Hatun Evleri
Projenin Tam Adı : Nene Hatun Projesi
Kapasite : 10 Daire
Verilen Hizmet : Tasarım, mühendislik, satın alma ve anahtar teslimi inşaat işi ile bina-arazi bakım onarım hizmetleri ve destek hizmetlerinin 25 yıl boyunca verilmesi.

kompakt-laminat-darica

Kompakt Laminat

Kompakt laminat  ısı etkisi ile sertleşen reçineler ile emdirilmiş selülozik liflerin yüksek basınç altında preslenmesi ile elde edilen homojen dokulu her yüzeyi dekoratif kaplamalı  1 mm den başlayıp 40 mm ye kadar üretilebilen masif laminat yapı levhasıdır. Kompakt  laminatı diğer ürünlerden ayıran en önemli özelliği aslen laminat olmasıdır.  Genellikle 12 mm  kompakt laminat kullanılır.

Kompakt Laminat  Neden Tercih Edilir?

Kompakt laminatlar; dekoratif ve değişik desenlerde olmasının yanı sıra, hızlı şekilde imal edilip kolay monte edilir olması, diğer yapı elemanları ile bağlantısının olmaması, anti bakteriyel ve hijyenik olması, zeminden yüksek olması, bakteri barındırmaması,

celik-kapi-montaj-gebze

Çelik Kapı & Montaj

Her çelik kapıda; güvenliği arttırmaya yönelik ‘keyfi’ aksamlar ya da zaman zaman bakım isteyen ‘zorunlu’ aksamlar vardır. Bu bölümde bu konularda açıklamalar ve ipuçları bulunuyor. Desdek Mobilya İnşaat; Sitemizde sizler için hazırlanan bölümlerin tamamını okuduğunuzda, çelik kapılar hakkında tam bir bilgiye sahip olmuş olacaksınız.

Kapı dürbünü:

Kapınızı açmadan önce, kapınıza gelen şahsı görmenize yarar. Bu şahısı tanıyıp tanımamanız sizin kapıyı açıp açmama konusunda karar vermenizi sağlar.

Öncelikle irdelenmesi gereken konu şahsın kapınıza kadar gelme aşamasıdır. Kapı ziliniz çaldığında, hemen her evde bulunan diafon denilen konuşma cihazını kullanarak apartman giriş kapısındaki şahsın kim olduğunu

cocuk-odasi-darica

Çocuk ve Bebek Odası

Bebeğin dünyaya gelmesine yakın‚ evde ona da yer açmak ve seveceği‚ rahat edeceği bir ortam hazırlamak her anne-baba adayı için çok zevkli bir iştir. Bebeğinizin odasını hazırlarken onu rahatını düşünmekle birlikte tehlikelerden de korumak gerekir. Rahatlık ve emniyet bir bebeğinizin odasında olması gereken en önemli iki özelliktir. Onun için alışveriş yaparken bu iki unsuru hep göz önünde bulundurmalısınız.

Evinizde bebek odası olarak organize edebileceğiniz farklı alternatiflerin varsa‚ kendi odanıza yakın‚ güneş alan‚ misafir geldiğinde sesten rahatsız olmaması için oturma odası salon gibi yaşam alanlarına uzak‚ sessiz ve sakin bir odayı tercih

mebram-kapak-darica-gebze

Membran Kapak

Yüzey malzemesi avrupadan ithal edilen PVC folyo, dünya sağlık örgütünün onayını almış sağlık normlarında kanserojen madde içermeyen bir PVC ürünüdür. Yüzeyi bakteri tutmaz. Tek yüz MDF istenilen ölçülerde kesilip CNC tezgahların da işlendikten sonra tutkal tabancası yardımı ile yüzeye PVC tutkalı atılmaktadır. Bu tutkal çeşidine göre 55 ile 75 derece sıcaklıkta aktif hale gelmektedir. Uzun ömürlü ve temizliği çok kolay bir kapaktır.

Neredeyse sınırsız model renk ve tasarımı bulunmaktadır. Piyasada fabrikasyon olarak birçok alternatif üretilmesine rağmen üreticilerin ve son kullanıcıların halen tercih sebebidir.

Membran Kapak Nasıl Yapılır?

Öncelikle tek yüz MDFLAM bir cnc tezgahında

9200555682182461498498916

Postforming Kapak

Postforming Kapak; Ham MDF ve Sunta’nın yüzeyine laminant preslenmesiyle ortaya çıkan üründür, üzerine özel olarak hazırlanan tutkalı tabanca ile atılır. Aynı ölçülerde kesilen laminant levhaları yapıştırıcı atılan sunta üzerine rulo pres ile laminant kısmı çıkıntılı bırakarak yapıştırılır. sonra Postforming adı verilen makine çıkıntılı kısmı daha önce freze uygulanmış kısma kıvırarak oval bir görünüm kazandırır. genel olarak mobilya sektöründe kapak olarak kullanılır.

Postforming Kapak Özellikleri

1. Akrilik kapak yüksek parlaklığa sahiptir. Ayna görüntüsü verir.
2. Akrilik panel tv ünitesi, mutfak ve banyo dolap kapaklarında tercih edilir.
3. Yüzeyde dalgalanma yoktur ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.
4. Antibakteriyel

laminant-tezgah-gebze-darica

Laminant Tezgah

Laminant tezgahlar ekonomik, temizliği kolay ve şık görünümlü bir tezgah üstü malzemesidir. Bu nedenle en çok tercih edilen tezgah üstü malzemelerinden biridir. Piyasada çok çeşitli renk, desen ve bitirme seçeneklerine sahip ahşap, doğal taş görünümünde veya tek renkli tipler bulunabilir. Laminant, reçine emebilen kağıtların üretim çeşidine göre dizilip, sıcaklık ve basınç etkisiyle, beraber preslenmesin’den elde edilen yüzey kaplama malzemesidir. Cila tabakası kağıt ve HDF tabakasından oluşur. Laminant, çok yönlü bir materyal olup, hem çağdaş hem de geleneksel dekorasyon stillerine kolayca uyarlanabilir. Fiyatıyla ekonomik olan bu ürünün, yıpranmış ve aşınmış kısımlarının